Nyíregyháza 7. felnőtt háziorvosi praxis

Cím: 4400 Nyíregyháza, Vécsei u. 9.
Telefon: (42) 311-964
Mobil: (70) 734-7204
Weboldal: www.nyiregyhaziorvos.hu/dradameczimre

Ellátási terület: Árpád utca 1-26-ig - Benczúr tér - Deák Ferenc utca 1-19-ig, 2-26-ig - Ér utca - Fenyő utca - Főzde utca - Hajlás utca - Homok utca - Kállai rét - Kerítés utca - Kölcsey Ferenc utca 1-15-ig, 2-19-ig - Madách utca - Ösvény utca - Petőfi utca - Rozsrétbokor - Szarvas utca 1-43-ig - Széchenyi utca páros oldal - Toldi utca 1-17-ig, 2-10-ig 56 sz., 62 sz., 64 sz., 66 sz., 68 sz.

Rendelési idő
Hétfő 13.30-17.30
Kedd 8.00-11.00
Szerda 13.30-17.30
Csütörtök 8.30-12.30
Péntek 8.00-11.00

Orvos dr. Adamecz Imre - címzetes főorvos, háziorvostan és foglalkozás orvostan szakorvos
Rezidens orvos dr. István Kitti
Ápoló Csájiné Kiss Zsuzsa - OKJ ápoló
Orvosírnok Hamza Viktória

A praxis bemutatása Rendelőnk az állomástól maximum 10, a víztoronytól 2 perc alatt akár kényelmes sétával is elérhető, 3 12 16 24-es busszal, de autóval is megközelíthető. Kényelmes környezetben, barátságos légkörrel állunk pácienseink rendelkezésére, írnoki segítséggel próbáljuk csökkenti az adminisztráció idejét, illetve mivel oktató praxis is vagyunk, sokszor plusz orvosi segítséggel-friss szemlélettel is igyekszünk ellátni betegeink. A várakozási időt előjegyzési rendszerrel is próbáljuk rövidíteni, melyre rendelési időben telefonon lehet bejelentkezni. Foglalkozás orvosi szemlélettel kiegészülve nagy hangsúlyt fektetünk a prevencióra, a betegellátás mellett, az elváltozások korai kiszűrésére illetve ezek kialakulásának lehetőség szerinti megelőzésére is! Több alkalommal tudtunk ingyenes eszközös szűréseket hozni a rendelőnkbe, most pedig egy országos ingyenes szűrőprogram részesei lehetünk, remélhetőleg pácienseink megelégedésére!
Egyeztetés után, kényelmi szolgáltatásként, rendelési időn kívül lehetőség van vérvétel végzésére, akár a beteg otthonában is.
A háziorvosi ellátáson kívül, foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltató is rendelőnk, ezzel kapcsolatban is várjuk az érdeklődőket!

Nyomtatás   E-mail